tel.: 609 67 24 42 - biuro@wodzirejprezenter.pl

Prowadzenie

 

Nazywam się Zbyszek Wanat jestem zawodowym wodzirejem /szybki kontakt 609 672 442/. Prowadzę wesela także bezalkoholowe, imprezy integracyjne, firmowe, bale,  studniówki, bale dla dzieci, festyny, oraz prymicje. Podejmuję wszelkie wyzwania w animowaniu dobrej i kulturalnej zabawy.

 

Dokładam wszelkich starań, by cała uroczystość przebiegła w sposób profesjonalny, w miłej, rodzinnej atmosferze od momentu wejścia gości aż do zakończenia.

 

Moja praca na przyjęciu weselnym polega na koordynowaniu wszystkiego co się odbywa podczas  wesela ( przywitanie Pary Młodej i gości, posiłki, wszelkie podziękowania, przemówienia, zakończenie – jako jedyny przeprowadzam z powodzeniem zakończenie wesela, oraz wszystko to co Para Młoda życzyłaby sobie). Na przyjęciu weselnym animuję gości do dobrej miejscami szalonej zabawy, przede wszystkim tańcem solowym lub w parach, ale w taki sposób, że często  w odczuciu gości to Para Młoda jest animatorem tych zabaw. Wspólne zabawy tworzą miłą rodzinną atmosferę i integrują gości.

 

Zawsze dbam o to by każda uroczystość była jedyna w swoim rodzaju i jak najmilej pozostała w pamięci wszystkich gości.

 

 

 

Zawsze występuję we fraku, co jest wyrazem szacunku wobec gości i podnosi rangę uroczystości.

 

W trakcie prowadzenia wszelkich uroczystości nie piję alkoholu.

 

Wszystkim zainteresowanym proponuję osobiste spotkanie, podczas którego przedstawiam siebie, mój sposób pracy,  proponowany ogólny scenariusz wesela, który dalej wspólnie tworzymy i według którego będę prowadził uroczystość. Omawiamy także inne szczegóły dotyczące przebiegu całej uroczystości i zaproszonych gości. Proponuję także repertuar muzyczny dostosowany do gustu Pary Młodej i gości weselnych. Możecie Państwo przedstawić swoją listę ulubionych utworów ale również tych niepożądanych.

 

W trakcie spotkania przedstawiam prezentację multimedialną z przeprowadzonych przeze mnie imprez.

 

 

 

Posiadam wiele rekwizytów pomocnych przy animowaniu gości i dobrze dobraną, sprawdzoną na wielu weselach czy innych imprezach  muzykę.
Prowadzę także wesela razem z zespołami muzycznymi.

 

Wszelkie propozycje zabaw czy konkursów są możliwe do realizacji. Jednakże nie podejmuję się przeprowadzać takich zabaw czy konkursów, które mogą kogoś obrazić lub zniesmaczyć. Fotografia: Sebastian Skopek www.skopekfotografia.pl

 

 

Wodzirej

Nazywam się Zbyszek Wanat jestem zawodowym wodzirejem /szybki kontakt 609 672 442/. Prowadzę wesela także bezalkoholowe, imprezy integracyjne, firmowe, bale, studniówki, bale dla dzieci, festyny, oraz prymicje. Podejmuję wszelkie wyzwania w animowaniu dobrej i kulturalnej zabawy.

 

Dokładam wszelkich starań, by cała uroczystość przebiegła w sposób profesjonalny, w miłej, rodzinnej atmosferze od momentu wejścia gości aż do zakończenia.

 

więcej

Nauka pierwszego tańca

Przygotowuję pierwszy taniec pary młodej oraz prowadzę indywidualną naukę tańca. Mogę przygotować pierwszy taniec do wybranej przez Państwa muzyki lub pomóc wybrać taki utwór. Najczęściej buduję konkretną choreografię do wybranego utworu.

 

Wszystko to bezstresowo w miłej atmosferze, dostosowane do Państwa możliwości.
Na codzień pracuję w Szkole Tańca – jestem dyplomowanym nauczycielem tańca.

więcej

KONTAKT

Zapraszam serdecznie i czekam na kontakt

Wodzirej Zbyszek Wanat

Tel.: 609 672 442

Mail: biuro@wodzirejprezenter.pl

 

PRACA

Jeżeli jesteś osobą komunikatywną, wesołą, zabawną a w otoczeniu ludzi z mikrofonem w dłoni czujesz się jak ryba w wodzie to nie zwlekaj i zgłoś się do nas. Poszukujemy kandydatów na wodzireja oraz DJ’a. Z nami będziesz mógł spełniać swoje sceniczne marzenia.

 

Zapraszamy do kontaktu !

Jeśli nie jesteście Państwo przekonani, czy zdecydować się na wodzireja/prezentera preferując do tej pory zespół, jestem pewien, że po osobistym spotkaniu ze mną Wasze wątpliwości zostaną rozwiane.

 

W przeciwieństwie do orkiestry repertuar muzyczny proponowany przeze mnie jest znacznie szerszy i opiera się wyłącznie na najlepszych oryginalnych wersjach utworów. Bawię gości non stop. Przerwy wyznaczają gorące posiłki. Konsumpcję umila nastrojowa muzyka. Goście mają możliwość zamówienia ulubionego utworu i zadedykowania go wybranej osobie.

 

Z przyjemnością spotkam się z Państwem i odpowiem na wszystkie pytania dotyczące muzycznej oprawy wesela, czy innej uroczystości, doradzę i wyjaśnię wszystkie kwestie interesujące przyszłą Młodą Parę.

Napisz do mnie

Wyslij zgłoszenie kontaktowe
Wszelkie Prawa Zastrzeżone Wodzirej Prezenter 2018
Realizacja:

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.