tel.: 609 67 24 42 - biuro@wodzirejprezenter.pl

Przykładowy Scenariusz

Jest to scenariusz bardzo wstępny utworzony na prośbę wielu osób, aby mogli określić w nim swoje priorytety. Jest on wstępem do wspólnego ze mną układania scenariusza Państwa uroczystości.

 

Godz. Wydarzenie Opis Muzyka
18:30-18.45 Powitanie Młodej Pary Szampan, toast Marsz z opery Aida, Mendelsona, sto lat
18.45-19.30 Posiłek   Podczas posiłku muzykainstrumentalna
19.35 Podziękowania Krótkie przemówienie Sto lat
  Posiłek – dalsza część   Muzyka instrumentalna
20.15 Zdjęcie (?) Przyrzeczenie dobrej zabawy (?) Instrumentalna
20.20 Pierwszy taniec Młodej Pary Goście tworzą krąg, w którym tańczy Moda Para Walc wiedeński – Jackie DeShannon“What the world needs now is love”
20.30 Tańce   Różna
22.00 Posiłek Po posiłku toast dla świadków (ewe.) Instrumentalna, sto lat
22.20 Tańce W tym np. kapelusze, etc Różna
23.55 Taniec Młodej Pary Goście tworzą krąg w którym tańczy Moda Para (PODZIĘKOWANIE RODZICOM) Wybrany utwór, Robin Williams…
24.00 Oczepiny – Młoda rzuca welon
– Młody rzuca musznik
– Taniec nowych młodych po zabawach (?)
– Młoda Para zbiera na wózek
Różna
24.40 Tort   Instrumentalna
01.00 Taniec Muzyczna podróż po świecie Różna
ok. 02.00 Posiłek   Instrumentalna
02.25 Taniec i dedykacje Utwory z dedykacją Różna
ok. 04.00 Posiłek   Instrumentalna
05.00 (ewe.) Zakończenie wesela Goście tworzą krąg, w którym tańczy Moda Para, ew. świece, animacja Wybrany utwór… Koniec

 

Zabawy taneczne (pary):

  • Mein mixer, Polka, Prawy do lewego, Radosny krąg, Walczyk na przywitanie, Walc St. Bernards, Promenada amerykańska, Youki-Kouki, Polka western, Swing w uliczce, Co ty na to,

 

Animacje (solo):

  • Hey baby, Kazaczok, Opa-opa, Herenza, Crezy Frog, Kaczuszki, Can-Can, Makarena, Zorba, YMCA, Let’s Kiss,  Tańce Żydowskie, Kołysanka Yaszy, Tunezja, Perłowa łódź, Sally Gardens – może na zakończenie  – ze świecami

 

Berluskonii – skecz Jacka Ziobry?

 

Różne zabawy i konkursy oczepinowe – do akceptacji w czasie indywidualnej rozmowy

 

Oczywiście, nie jest moim celem przeprowadzenie tych wszystkich zabaw, mam je w pogotowiu i nimi integruję i zabawiam grupę w zależności od przebiegu imprezy.

Wodzirej

Nazywam się Zbyszek Wanat jestem zawodowym wodzirejem /szybki kontakt 609 672 442/. Prowadzę wesela także bezalkoholowe, imprezy integracyjne, firmowe, bale, studniówki, bale dla dzieci, festyny, oraz prymicje. Podejmuję wszelkie wyzwania w animowaniu dobrej i kulturalnej zabawy.

 

Dokładam wszelkich starań, by cała uroczystość przebiegła w sposób profesjonalny, w miłej, rodzinnej atmosferze od momentu wejścia gości aż do zakończenia.

 

więcej

Nauka pierwszego tańca

Przygotowuję pierwszy taniec pary młodej oraz prowadzę indywidualną naukę tańca. Mogę przygotować pierwszy taniec do wybranej przez Państwa muzyki lub pomóc wybrać taki utwór. Najczęściej buduję konkretną choreografię do wybranego utworu.

 

Wszystko to bezstresowo w miłej atmosferze, dostosowane do Państwa możliwości.
Na codzień pracuję w Szkole Tańca – jestem dyplomowanym nauczycielem tańca.

więcej

KONTAKT

Zapraszam serdecznie i czekam na kontakt

Wodzirej Zbyszek Wanat

Tel.: 609 672 442

Mail: biuro@wodzirejprezenter.pl

 

PRACA

Jeżeli jesteś osobą komunikatywną, wesołą, zabawną a w otoczeniu ludzi z mikrofonem w dłoni czujesz się jak ryba w wodzie to nie zwlekaj i zgłoś się do nas. Poszukujemy kandydatów na wodzireja oraz DJ’a. Z nami będziesz mógł spełniać swoje sceniczne marzenia.

 

Zapraszamy do kontaktu !

Jeśli nie jesteście Państwo przekonani, czy zdecydować się na wodzireja/prezentera preferując do tej pory zespół, jestem pewien, że po osobistym spotkaniu ze mną Wasze wątpliwości zostaną rozwiane.

 

W przeciwieństwie do orkiestry repertuar muzyczny proponowany przeze mnie jest znacznie szerszy i opiera się wyłącznie na najlepszych oryginalnych wersjach utworów. Bawię gości non stop. Przerwy wyznaczają gorące posiłki. Konsumpcję umila nastrojowa muzyka. Goście mają możliwość zamówienia ulubionego utworu i zadedykowania go wybranej osobie.

 

Z przyjemnością spotkam się z Państwem i odpowiem na wszystkie pytania dotyczące muzycznej oprawy wesela, czy innej uroczystości, doradzę i wyjaśnię wszystkie kwestie interesujące przyszłą Młodą Parę.

Napisz do mnie

Wyslij zgłoszenie kontaktowe
Wszelkie Prawa Zastrzeżone Wodzirej Prezenter 2018
Realizacja:

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.